Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet olyankor egy robogóva...

Predali8 kérdése:

Mi lehet olyankor egy robogóval (suzuki katana 50-es), ha elindulok, jól húz kb 30-35-ig utána megtorpan, mintha váltana, és alig gyorsul, de 45 után beindul megint és 65-ig jól húz? Görgő csere volt már. Miért nem húz ugyanolyan jól 0-65km/h-ig?

Figyelt kérdés

#Suzuki #robogó #katana.
2015. máj. 28. 18:23
 1/2 joco5582 ***** válasza:

Én alaposan kitisztítanám a karburátort. Különös figyelemmel a súbertű helyzetére. Ezen felül, egy új légszűrőt raknék bele. Ha ez után is hasonlóan viselkedik, egy egységgel feljebb raknám a súbertűt. Ez a fordulatszám kb a súbertű helyzetétől függ.

Remélem segítettem

2015. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Karbi tisztítás megvolt, síbertűt is állítgattam/próbálgattam, és a légszűrőt is kicseréltem nem rég de semmi változás. Talán a variátornál van valami? köszi azért!
2015. jún. 2. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!