Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3 vagy 4 hengeres motor az...

3 vagy 4 hengeres motor az autoba?

Figyelt kérdés

VW Polo BTM 81KW (110Le) 3 hengeres vagy 4 hengeres

vagy Opel Corsa 1,4 EcoFlex 74KW (100Ps)Start/Stop 4 hengeres

vagy 1,0Ecotec Turbo 85Kw (115LE)Start/Stop 3 hengeres?

Csak benzinesbe gondolkodom mert évi 20000km megyek inkáb rövid távokon és azt mondja a kereskedés h nem éri meg akkor diesel.

Ennél nagyobb autok nem kellenek mert ketten utazunk.De egy olyan autoba gondolkodom ami min 90LE. Kb 10 évig szeretném használni :)



2015. máj. 30. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt én a corsát venném, mert 4 hengeres és 1,4es, ami szerintem tartósabb mint a 3 hengeres ezres meg 1,2es kis motorok.
2015. máj. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
POLO is 1.4 es szerintem mert az 1.2 az 90LE csak
2015. máj. 30. 10:42
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hengeres motor is lehet tartós, és 4 hengeres is lehet betegágy. Rövid távokra valóban nem érdemes (új) dízelt venni, mert azokban már van részecskeszűrő ami gyorsan megtelik korommal és nem tud regenerálódni mert ahhoz nem elég ha pár kilométert, azt is változó motorterhelés mellett tesz csak meg egyszerre az autó.
2015. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha legalább 20-30 km-eket megteszel egyhuzamban akkor már elgondolkodhatsz dizelben is.20 ezer nem kevés 1 év alatt.Amugy én is a 4 hengereseket ajánlom.A vw 3-hengeresei nem bevált motorok.Fogyasztásuk magas a teljesítményükhöz képest és olajat is csipegetik.
2015. jún. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sima szívó benzineseket ajánlom,1,4-1,6-os motorral.Pl:Yaris,Mazda2,Honda Yazz.
2015. jún. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1.4-es Corsa, nekünk is az van, nagyon jó. 3 hengerest soha. Vannak abból is jobbak, de a legtöbb az ráz, búg, nagyon kellemetlen zajt csap ami hosszabb távon fejfájást, rosszullétet okozhat.
2019. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!