Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első futómű kiszerelési...

Chris888 kérdése:

Első futómű kiszerelési folyamatok?

Figyelt kérdés
sziasztok egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok amiben remélem hogy számíthatok a segítségetekre.szakdolgozathoz kellene írnom egy olyan dolgozatot amelyben egy első doblemezt kell cserélni csak ugye ilyenkor a futóművet ki kell szerelni és be vallom nem nagyon tudom hogy hogyan mert még nem csináltam és ezt a folyamatot részletesen kellene le írnom .Segítségeteket előre is köszönöm

#fútómű kiszerelés
2015. máj. 30. 13:03
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:
Nem kell kiszerelni a futöművet. Néhány csavar és pár műanyag patent tartja a helyèn. A sárvédőhöz, belül a kasztnihoz van fogatva pár helyen.
2015. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem a dob betétről van szó....hanem a bod LEMEZRŐL
2015. jún. 1. 05:50
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:

Bocsánat, jogos!

Akkor erről lehet írni bőven :) Nem tanultam ilyeneket, a saját kocsimon szerzett tapasztalatokat tudom leìrni.


Kereket lekapod, fékcsövet lekötöd, lengőkarokat (alsó és felső) kikötöd, felső lengőkar tartókonzolját leszeded, rugót lengéscsillapítóval kicsavarozod a toronyból, kormányösszekötőt, stabilizátorrudat kioldod, ezután elvileg kihúzható a váltóból féltengellyel együtt.

Ugye sárvèdőt is leszeded, ahhoz a lökös oldalát leoldod, dobbetètet kiszeded, sárvédőindexet kiszeded, lecsavarozod.

2015. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosabb lenne a válaszadás lehetősége ha egy adott típusról beszélnél. Ugyanis nem mindegy hogy alvázas, vagy önhordó karosszériáról van szó, a sárvédő hegesztett vagy csavaros, esetleg ragasztott, orr vagy farmotoros, esetleg elől van a motor, de hátul hajt, az első futóműve lengővillás vagy gólyalábas, milyen a rugózása, stb. Nagyok lehetnek a javításbeli eltérések típusonként.
2015. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!