Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak melyiket ajánlod?

Első autónak melyiket ajánlod?

Figyelt kérdés

Nissan Micra,Fiat Seicento,Lancia Y,ezekben gondolkoztam,de más javaslatot is szívesen meghallgatok.

23l vagyok,idén lesz meg a jogsim,tavasszal szeretnék valami kis autót,most a pároméval járunk,Fiat Bravonk van.

Bevásárolni,edzőterembe járni kellene,meg arra,hogy a kiskutyát dobozban elvigyem a kutyasuliba.(25 km-re van)

Hosszabb utakra maradna a Bravo.

Most Volkswagen Golfon tanulok,3-as,dízel.


2015. máj. 31. 04:49
 1/5 Beviz Elek ***** válasza:

Toyota Yaris. Csajos kisautó és nagyon megbízható.

Fiatot, Lanciat ingyben sem fogadnék el.


Golf, Polo, Fabia, Micra, Almera, Yaris, Corolla, Colt stb

2015. máj. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a helyedben Golfot vennék, 4-eset vagy ha van rá pénzed 5-öset.És azokban van valamennyi hely is.
2015. máj. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Saját tulajdonú, állandó használatú első autónak csak olyan japó autót, ami nem romlik el.. nos Nissan, Suzuki, Mazda, Toyo, esetleg KIA..

Ha élményautózni is szeretnél, valamint sok irigyet, akkor lehetőleg hagyományos hidraulikus automata váltóst ezek közül.Természetesen szívó benzinesben. Négy henger minimum, no turbó,és nem árt ha 80 LE fölött teljesít.


Automata mindörökké. Az autózás csúcsa.

2015. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdés mennyi a keret rá.

A fiat seicento legnagyobb baja, hogy karambol esetén sok jóra nem lehet számítani,iszonyat biztonságtalan.Ráadásul az 1.1-es motorral viszonylag sokat fogyaszt a kis méretéhet képest. A régi micra szintén pici és sérülékeny. Ha tudtok rá pénzt áldozni akkor egy toyota yaris (99-05)első autónak nagyon jó megoldás, nagyon strapabíró, szinte elnyűhetetlen.

2015. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Micrát ajánlanám, nagyon megbízhatóak.
2015. máj. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!