Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldi autó magyar papírozta...

Külföldi autó magyar papíroztatásának menete?

Figyelt kérdés

rendelkezik érvényes tüvvel (2016 lej. datum)

nagy és kis forgalmi, adásvételi

ezek a papírjai vannak. 2003. 06. 23 1975ccm


Honosítási díj: 8000ft ha megfelel a tüv papírban leírtaknak, ha nem akkor 40.000 ft ( jó nagy lehúzásnak tartom, mert hát miért felelne meg?


Reg adó: 110.000FT

biztosítás: Éves 32.000ft

Majd okmányirodában számoltak 76.000ft

Később meg kapok teljesítmény adót?

amit 18.500ft-ra saccoltam.


Ezen kívül kihagytam még valamit?


2015. jún. 1. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Okmányirodában mit számoltál?

Új forgalmi, törzskönyv, rendszám, matrica, illeték?

Eredetvizsga?

Érvényes műszakinál is van valami díja asszem, de ezt pontosan nem tudom, friss műszakival vettem.

2015. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

azokat amiket leírtál asszem. Okmányirodás számolta. De tán eredetvizsga nem kell.


Igen kell. Ez a honosítási díj. a 8000ft. vagy 40000Ft. Tulajdonképpen ugyanazt kiállítja mint ami a külföldi.

2015. jún. 1. 16:34
 3/3 anonim ***** válasza:

A honosítást úgy kell érteni, hogy 8000 ha mondjuk a kinti tüv mondjuk 2016.03 akkor addig kapod meg itthon is. Ha meg teljesen új,mostantól számított vizsgát szeretnél (tehát ami 2017.06.-ig jó) akkor kell a magasabb díjat fizetni, de szerintem az sem 40 hanem olyan 25 körül.

Sajnos igen,teljesítményadót kell majd fizetned később.

Más egyébként nem kell,minden jó amiket írtál.

2015. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!