Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Vw golf 4-ben szerettem...

Egy Vw golf 4-ben szerettem volna feltöltetni a klímát, el vittem egy szerelőhöz ő azt mondta hogy van még benne egy kicsi gáz (nem szivárog) feltöltötte rendesen de nem hűt semmit mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha valóban van benne gáz, akkor elektromos probléma.

Most, hogy teli van, alapjáraton ha bekapcsolod a klímát észre kellene venni a motor járásán, hogy bekapcsolt, akár még a kattanást is hallhatod. Ez megvan?

2015. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, észre veszem az alapjáraton
2015. jún. 1. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor vagy mégis elmegy a gáz belőle egy bizonyos szintig. Érdemes lenne ráméretni újra. Klímaszűrő mikor volt tisztítva? Mennyi időt adtál neki?

Nekem pl töltés után lényegesen többet kellett mennem, hogy hűtsön. De még mindig ott a lehetőség, hogy valami hőfokjeladó meghalt. Automata klímánál különösen van jelentőssége

2015. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kopasz555 ***** válasza:
Szerintem a klíásnak kell megmondania mi a gond, nem itt megkérdezni. Vidd el egy olyan helyre ahol értenek hozzá.
2015. jún. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!