Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy vw golf III.1.9tdi...

Slasher69 kérdése:

Van egy vw golf III.1.9tdi autóm most kb 110Le. Egyedi 10x22cm-es intercooler van rajta. Szerintetek egy chiptuning elférne az autóra vagy az a cooler kicsi lenne hozzá és megviselné a motort?

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:

90 lóerős, 20 éves motorból egy nagyobb cooler nem csinál 110 lóerőt, örülj ha visszajön az eredeti 90 köré.

De egy rendberakott motor, egy értemes chipet a gyári hűtőrendszerrel is simán elbír. Nem azon fog múlni, hogy megadja-e magát. És a hangsúly a jó állapotú motoron és a nem kókány chip-en van

2015. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy attól lett 110Le. A motor jó állapotú és közel sem 90 Le.
2015. jún. 1. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha meg épített motorod van, akkor bőven tudnod kellene, vagy tudnod kellene kihez fordulj.

AKkor meséld el nekem, hogy mitől kb 110 lóerő a gépsas. Nekem G4-em van, kíváncsi vagyok tényleg

2015. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
minden képpen csippeltedsd meg ,mert az egykilenctádé nem is jó semmire csip meg szmókendsárm nélkül!!!!
2015. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Attól annyi,hogy vezérlés lett rajta modosítva meg egy kis üzemanyag gázolaj lett neki adva pluszba. Amugy épitett de már igy vettem ezert nemtudom hova forduljak ugymond.
2015. jún. 2. 18:35
 6/9 anonim ***** válasza:
A füstcsavar tekergetésétől nem lesz épített motorod. Nagyon alulról karcolja azt a 110 lóerőt így.
2015. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Minden rosszindulat nélkül nem nagyon érthetsz te se az autókhoz. Az autóbol egy deka korom nem jön ki max kb. annyi mint egy benzinesből.
2015. jún. 2. 20:41
 8/9 anonim ***** válasza:

MInden rosszindulat nélkül, TDI G4-em van, 110 lóerős. Egy normális chippel és tökéletes alap motorral minden módosítás nélkül olyan 130 lóerő körülre lehet felvinni értelmesen, nagyon max 140.

Akkor még 5 évvel idősebb 90 lóerős max teljes generál után tud 110et, de az előző tulaj által bemondott kb lóerővel ki lehet törölni. Nem azért mert a tiéd szar, hanem mert ez magyarország. Padra tennéd lehet meglepődnél. Mindenesetre ha ennél tovább akarsz menni, akkor már jobban bele kell nyúlni a motorba, és akkor a cooler a legkisebb gondod

2015. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem értem mit rökönyödsz meg azon a 110Le-on. Mintha valami elérhetetlen dolog lenne. Gyárilag is volt ebből 110lovas. Amúgy meg nem lepődnék meg rajta, mivel megy mint a disznó.
2015. jún. 4. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!