Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik 125-öst ajánlanátok?

Melyik 125-öst ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Napi szinten kellene 60 kilométert ingázni, fontos, hogy gond nélkül tartsa a 80km/h-t. Az sem baj, ha kisebb 125-nél, csak nagyobb ne legyen, mert csak 125/15KW-t enged a jogsim. Max. 150000-em van rá, ennyiből mit lehetne venni, ami jó is?

2015. jún. 2. 11:41
 1/4 szerencses85 ***** válasza:
150 ezerből szinte csak leélt robogókat, 30 éves gyorsaságikat lehet kapni rendszámmal. Gyűjtögess még.
2015. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
egy jó és igényes simsonból némi otthoni bütyköléssel simán lehet 80at kovácsolni, de szerintem ha csak 60-70 el mész vele az se olyan nagy tragédia, el kell indulni időben, ennyi pénzért max leharcolt robogókat kapsz amik ilyen teljesítménnyel bírnak, és a simsont ajánlanám neked ennyi pénzést, és külön élvezet ha az embernek van egy simsonja. Esetleg még malagutiból tudsz olyat venni iyen árért, ami megy 80at.
2015. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szerencses85 ***** válasza:
Az ötvenes robogók, váltósok nem "gond nélkül" tartják a 80-at, hanem kínlódva.
2015. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha napi szinten kell a motor, akkor simson semmi keppen, mert allandoan butykolni kell. Nekem volt mert rabeszeltek, ket het alatt otszor doglott meg, abbol ketszer tolni kellett. Harmadjara nem toltam haza, Szamos hid oldalanal meghajitottam, lezuborgott es elmerult a vizbe, ott van jo helyen. Vettem egy Aprilia-t, 7 eves es meg nem volt baja
2015. jún. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!