Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Túl szép hogy igaz legyen? 5...

Túl szép hogy igaz legyen? 5 éves jó állapotú Audi A5 2 millióért?

Figyelt kérdés

[link]


Mostanában nézegetem a használtautókat, mert lassan lesz jogsim, és nem sokkal később autót is kapok majd. Eddig 1.5 millió volt a maximum, de inkább 1 millióért kerestem. Most hogy erre az autóra ráakadtam erősen gondolkozom a nyár és hétvégék végigdolgozásán, hogy ha esetleg addig kitart a hirdetés, többel tudjak beszállni, és megvehessük ezt.

Vélemény? Mennyire tűnik valósnak?



2015. jún. 3. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Nézd meg a ha-hu-n az ilyeneket, és lesz összehasonlítási alapod. Elég jól felszereltnek tűnik, ha alsó árfekvés akkor kamu a hirdetés, vagy valami bibi van.

Én 2 ajtóst nézegettem, 3.0-t de aztán letettem róla.

Egyébként anyuék tolnak, hogy egy ilyet megengedhetsz magadnak tippre 18 évesen?

2015. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5 millió alatt nincs ilyen autó. Full kamu.
2015. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Áhh, esélytelen.
2015. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ahogy utána nézegettem, inkább leteszek róla. Később vagy lesz vagy nem, éhen nem halok nélküle.

És tolás alatt mit értünk? Mivel tesóm autója 1.5 volt, így azt mondták nekem is max annyiért vesznek. Szóval ennek az árából annyit ők álltak volna. A tankolását és szervízköltségeket természetesen én állom, hisz az én autóm, de ha nagyon nincs rávalóm ki tudnák fizetni. Nem vagyunk gazdagok, de azért 2 misiért egy ilyen autó beindította a fantáziám mit ne mondjak.

2015. jún. 3. 22:02
 5/11 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ezzel a kocsival valami nagyon nem stimmel, ha a hirdetés nem kamu.


Ilyen évjáratú A5-ösök minimum 4,5-5 millió forinttól indulnak álapottól függően.


Ezt ráadásul egy díler árulja, akik meg aztán pláne nem a jotékonyságukról híresek.


Még ha bizományos autó lenne és a tulaj tök sík hülye lenne és 2 misit kérne a dílertől, a díler nagyon jól tudja, hogy 1 nap alatt eladná még 3,5 millióért is, hülye lenne nem keresni másfél milliót rajta.


Rákattintottam alul egy Audi A3-asra az is 2 millió

[link]


Ennek is minimum fél, de inkább 1 millával több a reális piaci ára. Full kamu lehet az egész cég!

2015. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ez se rossz:


[link]


Végülis ez is csak dupla ennyibe kerül a hahu-n!


Itt minden autó ajándék, legalábbis amikre rákattintottam, mind kitűnő állapotú és az összes dízel 150.000km alatt van :D

2015. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Koaxk Ábel ***** válasza:
Boccs a kereskedős részt visszaszívom, azt hittem, hogy ez egy díler oldala, most látom, hogy ez is olyan mint a Hahu.
2015. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég sok autós előreutalós lehúzós hirdetés van a neten, de ott nem szoktak megadni dorogi címet :D
2015. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Koaxk Ábel ***** válasza:
Nem vagyok ismerős Dorog-on, de az a cím is lehet fals, pl egy üres telek. Legalábbis ezt a módszert igen gyakran használják kis hazánkban cégek székhely címeinek.
2015. jún. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként van rá egyáltalán esély, hogy a leírt állapottal valaki tényleg ennyiért árulja?
2015. jún. 7. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!