Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék segitséget kérni...

Szeretnék segitséget kérni hogy szerintetek egy 1999-es 1,4-es opel astra G-n mit tuningoljak elöször?

Figyelt kérdés
Szeretnék pár év alatt egy szép esztétikus visszafogott tuningolt astrát kihozni a kocsibol szoval mi a véleményetek mit kezdjek el modositani. Az autó szürke nem rég vettem 18 éves vagyok összesporolt pénzemböl vettem 500 ezerért semmi baja köszi a segitséget.

2015. jún. 4. 21:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Polírozd fel a fényszórókat, tegyél alá jó felniket, kozmetikázd ki a belsejét.Ennyi.Eszedbe ne jusson hulladék récsing lökösöket, meg kipufogót, spoilert, egyéb sz arokat rátenni, mert mindenki csak röhögni fog rajtad.Ha annyi pénzed van, hogy a fentieket már megcsináltad, és még mindig jut, políroztatsd fel az egész kocsit, az garantáltan feldobja.Esetleg sötétítsd le B oszloptól hátrafelé (már ha nem zavar), de valami igényes, jó színű, hővédős fóliával.
2015. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

-Jel nélküli hűtőrács

-OPC optika

-szép felni

-ültetés

-feliratok eltávolítása

-ablakfóliázás

-ha szeretnél tetőablak

-szolid sportkipufgó

-zene

-futómű, fékek javítása.

2015. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%

Nem fog erőset venni úgyhogy maradjuk az optikánál.

Én kezdeném mondjuk egy jobb fékrendszerrel, gondolom azért hajtani akarod és nem valami acélos a fék rajta. Aztán ültetés és 17" felni. Aztán lehet tényleg opc esetleg coupe optika. Valami szép lámpák, aztán lehet jelteleníteni, díszléceket eltüntetni. stb

2015. jún. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én a jelet nem venném le, szerintem az Astrának a parányi hűtőrácsa nem mutat jól.
2015. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
#3 Igényes tuningot szeretne a kérdező, nem egy ordítókipufogós, vasalódeszkás valamit. Aki egykilenc tédéjivel csinálja ezt az menőbb?? SEMMI nincs abból, ha 1.4-es és szépen meg van csinálva. Az ő autója. Láttam már Swiftet is igényesen megépítve..
2015. jún. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5-ös hol látod az igénytelenséget a válaszomban?
2015. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
eltűnt egy válasz, ami arról szólt, h egy 1.4-est ne tuningoljon, mert kívül szép lesz, menni meg nem megy.
2015. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok Köszi a tanácsokat!

#3-as köszi de tényleg sok amit te irtál nem szeretnék nagyon feltünő kocsit amit az utcán többen azért néznek meg hogy ki ez a hülye gyerek....... az #5-ös érti mire gondolok ;) #7 igen tényleg volt egy válasz tegnap láttam csak most jutottam oda hogy tudjak válaszolni remélem látja az illető amit most írok: Ha 18 évesen összetudok dobni annyi pénzt hogy egy ilyen autót vegyek amit még elmondok az az hogy a kocsira még + az átirás meg vezérlés csere 150 ezer volt kb. azért ne haragudjál már hogy nem egy 1,9 es bármilyen márkájú autót vettem volna hogy egye a benzint stb stb....meg esetleg ebbe az ár kategóriába egy olyan autót vegyek amire még több százezer forint rámegy köszi de nem!!

2015. jún. 6. 15:54
 9/18 anonim ***** válasza:
Tuningolni akarsz pénz nélkül? Most magadnak mondasz ellent. Lehet pénz nélkül " tuningolni ", de abból az eredmény is olyan lesz az esetek 99%-ban. Nem szép és izléses, inkább az amire a sufnituning jelzőt szokás aggatni.
2015. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Aszt egy szó nélkül sem irtam hogy nincs pénzem mindent elköltöttem a pénzemnek csak kb. csak felét költöttem el kevesebbet inkább!!!!
2015. jún. 7. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!