Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menet közben leáll a motor és...

Punkhuligan kérdése:

Menet közben leáll a motor és kigyulladnak a kontroll lámpák és ha ráindítok megy tovább ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mai nap olyat produkált az autó amitől kicsit megállt bennem az ütő kanyarodás közben leállt az autó motorja és kivillantak a kontroll lámpák és ráadtam a gyújtást akkor újra ment a motor de mikor kidobtam üresbe a váltót akkor alapjáraton is ugyan ezt csinálta meg ha nem vettem észre és adtam neki egy kis gázfröccsöt akkor újra elindult a motor erős szerintetek mitől lehet (renault megane chic 1.4e rl benzines 1999) válaszotokat előre is köszönöm

2015. jún. 4. 21:46
 1/3 szántóvető ***** válasza:

kevés benzin volt a tankban?lehet hogy a benzinszivattyú készül behalni.

"ráadtam a gyújtást akkor újra ment a motor"-ez a részlet nem világos.ráönindítóztál?

2015. jún. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
benzin az volt és van is benne igen rá önindítóztam
2015. jún. 5. 20:28
 3/3 A kérdező kommentje:
arra már én is gondoltam
2015. jún. 5. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!