Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s50 nem indul mi lehet...

Simson s50 nem indul mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Szikra szép nagy, kb 1,5mm-el holtpont előtt kompresszió kb ok, (kiveszem gyertyáját és rárugok fúj ki keveréket, viszont porlasztó ból folyik a benzin a túlfojón hiába állítom az úszót, szivatóval se indul, betolni kuplung nélkül meg nembtudom..

Ötletek?



2015. jún. 4. 23:04
 1/4 SanyaZ válasza:
A kb. az nem épp a legpontosabb kifejeyés... Remélem nem a gyertya helyén bedugott csavarhúzóval mérted le. Olyan +/- 2 tized eltérés még ok. A karbi meg a benne lévő szelep a fos... Ugyan ez volt nekem is az én 50-esemnél
2015. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tolómérővel mértem hengerfej nélkül(hengerfej nélkül könnyebb volt) , csak az se a legpontosabb.. Szóval ez a kb.. Akkor majd karbiba veszek új belsőt, de attól még nem fog indulni , vagy de? (karbi ki lett pucolva, új szimeringek-csapágyak a blokkba, új gyűrűk, gyújtásnál tiszta réz kábel (talán nincs zaj szűrő az a baj??, hengerfej nem túl egészséges de régen ment vele.)
2015. jún. 5. 00:54
 3/4 SanyaZ válasza:
2015. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
úszószint be van állítva..
2015. jún. 7. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!