Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dízel motor tuning, hol?

Dízel motor tuning, hol?

Figyelt kérdés
Van egy 1,9 tdi Golf IV-em. 110 lovas. Hol tudnák nekem tuningolni a motorját, igényesen és tartósra? kb. 180 lovat szeretnék, mennyibe fájna nekem ez?

2015. jún. 5. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nekem is gyári,de 180LE höz már mindenképpen új turbó kell.szóval ez már a kicsit drágább kategória a 180LE.Én szerintem csak chipeltetem esetleg mellé még 502 porlasztó,így kb olyan 150LE lehet.Én sem tudom még,hogy hol és kinél :)
2015. jún. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:
100%
a turbón kívül a motor alkatrészei alulméretezettek ekkora teljesítményhez.ki kell cserélni mindent:csapágyak,vezérműtengely,hajtókarok stb.többe fog fájni mint amennyit a kocsid most ér abban biztos lehetsz.
2015. jún. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért nem kerül többe, mint a kocsi.

Persze ekkora teljesítményhez valóban új dugattyú, hajtókat kell, és turbó is. De nem olyan horror ár.

Pl autokorbel jó kiindulás lehet. Ők tudnak ajánlani megbízható műhelyt biztos a mechanikai munkákra, a szoftvert pedig megoldják. De van Golf IV forum a carstylingon is pl ott is segítenek. Az sem mindegy hol laksz

2015. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És ha még bizhtonságosra is akarod akkor nem csak a motort meg turbót kell babrálni, hanem felfüggesztés! Egyik munkatársam felchipelte az Alfáját + 30 lóval és két hónap után egy kövér gáznál úgy kitépte az első felfüggesztést, hogy csak úgy zörgött. Ha normális munkát akarsz akkor igenis elképzelhető, hogy legalább annyiban lesz mint az autó.
2015. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Arányaiban ekkora tuninghoz már anyagi oldalról sem keveset kell rászánni.

Ismerősnek 3 literes dízel BMW-je van, 380 valahány paci jön le neki a 230 helyett, de az autó volt 7 misi a tuning meg közel 3... van pénze, de csak az arányok miatt mondom. :D

2015. jún. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!