Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van akinek 2. 0 Pdtdi motorral...

Van akinek 2. 0 Pdtdi motorral szerelt autója van, és cserélni, vagy javítani kellett a pd elemeket? Mennyibe kerül a javítása?

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Az az igazság,hogy egy nagyon jó barátom ezeket keni-vágja..a lényeg,hogy úgy emlékszem egyszer mondta,hogy Golf3-ban cserélt,de nem érte meg.

Tudom,hogy ezzel nem segítettem,de valamivel hátha mégis.

2015. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja! Az nem a Golf volt. Bocsi! Superb.
2015. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Golf 3-ban még nem volt PD-TDi :)


Darabja 100 ezer, de csak négyet lehet venni ha gyári alkatrészről beszélünk.

2015. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, darabra is lehet venni.
2015. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy a pd tdi bukott konstrukció, de csak hallottam, nekem nem volt pd tdi-m, saját tapasztalat nincs.
2015. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem bukott konstrukció, mai napig gyártják teherautókba, kamionokba, csak személyautókba nem gyártják.

Annyi a lényege, hogy ismerni kell a típushibákat és ha ezekre rendszeresen odafigyelünk akkor megóvhatjuk magunkat a nagyobb kiadásoktól, hátránya, hogy drágák az alkatrészek hozzá pl. kettőstömegű lendkerék, turbó, PD elemek, viszont nagyon nyomatékos, jól gyorsul, keveset fogyaszt.Nem elég kiforrott rendszer, mint pl. a közös nyomócsöves dízelek, túlzás bukott konstrukciónak hívni, akkor ki sem adták volna, senki sem vett volna ilyen motorral szerelt autót.

2015. szept. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!