Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » OBD program androidra? Lehet...

OBD program androidra? Lehet vele ilyet?

Figyelt kérdés
Apósom vett az autóhoz egy usb-s obd kütyüt, ami kivetíti az adatokat a szélvédőre. A kérdésem az lenne, hogy ha én az androidos telót (4.1) dugom rá, és van hozzá program, akkor meg tudom nézni hogy a-ból b-be mennyit fogyasztott pontosan az autó amíg vezettem? Tehát bekapcsolom, elindítom mint egy stoppert, és onnantól méri amíg ki nem kapcsolom vagy le nem állítom, és rögzíti is az adatot, nem csak kiírja. Ilyet tudtok ajánlani, ha lehet lite vagy ingyenes verziót, köszönöm!

2015. jún. 5. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen kütyüt vett az apósod? Érdekelne engem is. A Totalcarnak múltkorában volt cikke az ilyen kütyükről, ilyet nem hiszem, hogy tud. De sok hasznosat igen, pl. olajhőmérséklet.
2015. jún. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Passz, a márkát és hogy tulajdonképpen mi nem tudom, mert még nem néztem meg, csak láttam hogy működik. Ugyanazokat jelzi ki éppen mint az analóg műszerek, annyi hogy a pillanatnyi fogyasztást is, meg nem tudom még mit. Na ami engem igazán izgat az hogy telót rádugva és programmal tudok e olyat mint a fent leírtak.
2015. jún. 5. 15:41
 3/8 anonim ***** válasza:
ELM327 chippes OBD bluetooth-os kütyüt kell venni és a Torque nevű programmal lehet kiolvasni az ECU adatait az androidos telókon..
2015. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De usb-vel miért nem lehet...? Ha van hozzá kábel akkor miért nem tud azzal is kommunikálni?
2015. jún. 5. 16:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy nem lehet, csak a bluetooth-al egyszerűbb, mert nincs kábel.
2015. jún. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2015. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Közben letöltöttem a torque pro-t, remélem fog működni.
2015. jún. 5. 16:56
 8/8 anonim válasza:
Jó az elm327 és okostelefon párosítás, de egy igazi hud szerintem jobb választás, még ha drágább is... Én az ebay-en vettem 30$-ért: [link]
2016. jún. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!