Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért esik vissza a töltöttség...

Miért esik vissza a töltöttségi szint?

Figyelt kérdés

Új aksikat kapott az elektromos kerékpárom!

6-dzm 10 12v12aH!(36V)

Mindent úgy csináltam ahogy le volt írva!

De gázadásnál vissza esik 44v-ról 35-38v közé és ott is marad menet közben, ha leállok akkor vissza felmegy!

Ez probléma vagy normális új aksiknál?

10 éves Tornádó kerékpárról van szó!



2015. jún. 5. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az akksit terhelve nyilván lejjebb megy a feszültsége. Ez teljesen normális, hogy mennyivel megy lejjebb na az nem mindegy, de ha nem tapasztalsz semmi rendellenességet a bringa működésében akkor ne aggódj emiatt.
2015. jún. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
papíron első 5 töltésig 70%kos teljesaítményt írt, majd ezután éri el a 100°% azért ijedtem meg mert 44v-ról esett viszza 35-38v közé!Van amikor lejjebb is megy!
2015. jún. 5. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudom pontosan,hogy meddig szabadna visszaesnie neki,de valamennyi mindenképpen normális.De ha jobban visszaesik mint az előzővel,akkor az új akku gagyibb.Utángyártott vagy csak "selejtesebb"
2015. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt rendeltem bele!

2015. jún. 10. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!