Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pannónia TLF króm alkatrészek...

Pannónia TLF króm alkatrészek újrakrómozása nagyjából mibe kerül?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az első hátsó rugóstagokra, felnik, küllők, kormány, kipufogó cső és dob, lámpakeretek, és pár látható csavarra, meg ami most nem ugrik be, de krómozott szokott lenni...

2015. jún. 6. 22:14
 1/2 anonim válasza:
Kecskeméten, és Egerben krómoznak jó minőségben. Létezik olyan is, hogy egy kereskedőnél becseréled a régi alkatrészt, és az újat/ vagy felújítottat a krómozás áráért plusz még egy kis felárért. Én is így csináltam, nem kínlódtam vele, így kb. 130 ezerbe van.
2015. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem Komlón krómoztak a Chromedesign cég kb 110.000ft volt egy hasonló pannónia szett! Nagyon rozsdás volt minden rész,e kicsiszolták nikkelezték krómozták, és nagyon szép lett a végeredmény!Azóta is hozzájuk küldöm ha valamit krómozni kell!
2018. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!