Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » GTI RS ST egyéb nagy teljesítm...

GTI RS ST egyéb nagy teljesítményű autót már nem éri megvenni használtan mert úgyis szét van hajtva hisz azért vették?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 11:17
 1/1 Koaxk Ábel ***** válasza:

A válasz valószínűleg igen, de ennyire egyértelműen nem lehet kisarkosítani.


Inkább úgy fogalmaznék, hogy mivel ezekből alapból jóval kevesebb futkos az utakon, és alapból sport változatok, így azon autók száma ezekből ami szét lett gyilkolva sokkal magasabb.


Egy korábbi kérdésnél már írtam, hogy én anno Leon Cupra-t kerestem és hónapok alatt nem találtam akkor olyan 6-8 éves példányt ami nem lett volna rossz állapotban.


Természetesen ilyen autónak is lehet olyan tulaja, aki nagyon vigyáz rá, de ezek többnyire tudják is mit árulnak, azaz amikor eladásra kerül, akkor a hahu-n igen csak a magasabb árszegmensbe lövik be az autóikat.

2015. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!