Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW motorkerékpárok tényleg...

A BMW motorkerékpárok tényleg ennyire jók?

Figyelt kérdés

A boxermotorosakra gondolok, tudtam, hogy jó gépek, de ez nekem is új volt, nem hittem, hogy ennyire.:

[link]



2015. jún. 7. 15:05
 1/9 Koaxk Ábel ***** válasza:
Hát hallod engem is meggyőztél, pedig én nem is motorozok...
2015. jún. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Klasszikus modell, egymással szemben elhelyezett hengerekkel, gömbölyded motorblokk öntvény, elnyűhetetlen, hóban, sárban, úton, útfélen tolnám neki! :-)
2015. jún. 7. 17:56
 3/9 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én sem tudtam volna szebben megfogalmazni azt amit írtál. :)


De b@xxa meg a csaj se rossz :D

2015. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Milyen csajszi?
2015. jún. 7. 18:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen motor?
2015. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ne mond már, a nyitóképen láttszik a jellegzetes sebességmérő óra a lámpabúra tetején, még a tükör is...


Ha nem így lenne ki se posztoltam volna ide!

2015. jún. 8. 00:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Imádom ezt a típust:D
2015. jún. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is. De azért a motor se rossz.
2015. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De, most komolyan, mi van?

Megnéztem a borítóképet, láttam, egy boxer BMW, akkor, mondom, bele se nézek, mert az úgyis tuti cucc! A tükör alakjáról felismerhető a típus! Most komolyan, mi a baj?


Én tüzetesen megnéztem a videó borítóképen a tükröt, ez akkor is az! Talán nem jó a hangja a filmen? Csak elindítják? Bár ezt a gépet nézni is érdemes! Otthon a BMW szalonban is kint van egy, mindig megcsodálom.


Egyszer, még egy lányt is "elszúrtam" miatta, mert randira menet megbámultam az öreg vasat.

2015. jún. 8. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!