Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt autót vegyek...

Milyen használt autót vegyek 2-2,5 millióért? Kombi autómata váltós is érdekel. Ár-érték a döntő.

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 20:40
1 2
 11/17 Tomcatters ***** válasza:
Benzinesbe joval kevesebb km rel kapsz ennyiért ....nezek neked :)
2015. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Tomcatters ***** válasza:
2015. jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Tomcatters ***** válasza:
2015. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha valóban sokat mész és főleg autópályán akkor a dízellel jobban jársz. Egy kombi autóban az 1.4 vagy 1.6-os benzines motor gyenge, taposni kell hogy menjen ami nem tesz jót neki, persze a fogyasztása is több, ami azért sok-sok kilométer alatt tetemes összeget jelent. Ha azt veszed hogy egy 2.0-ás vagy 2.4-es dízelmotor elvan röhögve 5 literrel, mellette nem kell széttaposni mert van benne erő és bír menni, ebből kifolyólag nem ölöd meg a kocsit, vagy egy 1.6-ost szarrá taposol és mellé még bever 7-8 litert is, viszont erőben nagy a lemaradás. Automata váltós jó választás lehet, a maiak már nagyon precizek, fogyasztáson abszolult nem látszik különbség.
2015. jún. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Sztem ezek jó választások lehetnek:

[link]


[link]


Egyetlen dolgot nem értek, hogy városi fogyasztásnak miért tüntet fel 9,3 litert, akárhogy taposod, a büdös életbe nem eszik meg 8-8,5 liternél többet a 159-es

2015. jún. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Honda Accord! A benzines a tuti, dízelek is jók csak ott van kettős tömegű lendkerék és az elég drága...

De a benzinesre ha betartod az olajcseréket...stb életed végéig elkísér! Az Accordokat még mindig Japánban gyártják ha ez mond valamit neked... ;) [link]

A Mazda 6 szintén jó választás. A dízel Alfákról is jókat hallani. [link]

2015. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Tomcatters ***** válasza:
Az biztos h jók.. nekem is 2.0 literes 2005 accord sport van :) azt is merem batran ajanlani mondjuk en ujonan vettem,de hasznaltan is tuti vétel sztem
2015. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!