Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Yamaha R1 tényleg túl brutális?

A Yamaha R1 tényleg túl brutális?

Figyelt kérdés
750-es gyorsasági motorjaim már voltak, de az R1 (150LE)már régóta tetszik csak félek tole,hogy túl dúrva lesz a 100 lovas ZXR-em után.

2015. jún. 8. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
ha tiszteled akkor baj nem lesz de ha rögtön kihasználod a 150le akkor az fájni fog
2015. jún. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Brutális az biztos, de ha már volt 750-es, akkor nem lesz annyi gond, sok divatmotoros robogó után ül R1-re.
2015. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én full kezdőként egy 2015-ös er6n-t vettem, ami 204kg szárazon és 70 paci (elég nyomatékos, de azt fejből meg nem mondom, hogy pontosan mennyi). Ezelőtt kb 2 órát ültem motoron, leszámítva, mikor a jogsit csináltam. Nekem nagyon bejön, könnyen kezelhető stb, annak ellenére, hogy mindenki le akart beszélni róla, mert "túl erős,"túl nagy" stb kezdőmotornak.
2015. jún. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
750es után jó lesz. Neked biztos meg hogy jó lesz. Az, hogy ezt a kérdést feltetted. már jó jel. Amúgy ne a motortól félj, hanem saját megadtól.
2015. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!