Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jók a kymco quadok?

Jók a kymco quadok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy a kymco kxr quad jó-e illetve megéri-e megvenni. Több oldalon keresztül azt írják, hogy ez egy kínai béna quad viszont mások meg azt mondják, hogy japán és meg vannak vele elégedve.

2015. jún. 8. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Tajvani. Nekem Kymco van, rendszámos MXU. Imádom, ugyanakkor ha mielőtt megvettem volna tudom, hogy mennyire nincs hozzá alkatrész, lehet meggondolom. A Kymco kivonult az országból, ezért alkatrészt csak külföldről, németországból tudtam rendelni. 7000Ft-ert hozzák, es ezt minden alkatrésznél ki kell csengetni, hisz általában nem egyszerre romlik el tobb dolog. Hopp egy kerékagy, hopp egy ez, hopp egy az. Es sajna ha egy 3ezer forintos dolog romlik el, azt is kenytelen kintrol rendelni az ember, mert nem kompatibilis mas quadok,robogók alkatrészeivel. A Kymcot akkor ajánlom, ha rendszamoztatni akarod, ha off road kell inkabb mas egyeb markat valassz, aminek jobb az alkatrész utánpótlása az orszagban. Wexxtort meg mas kinai quadokat ujan is talalsz szinte a jo allapotu hasznalt kymco árában. Nemelyiket eleve ugy hirdetik, hogy teljeskörű alkatrész ellátással.
2015. jún. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!