Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóm nem indul normálisan....

Az autóm nem indul normálisan. Ha hidegen indítom beindul, csak lemegy a fordulatszám mondhatni szinte teljesen és utána vissza felmegy. Ha melegen indítom pedig be sem indul csak ha gázt adok. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Volkswagen Vento 1.6
2015. jún. 9. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hőfok jeladó.
2015. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. jún. 9. 13:09
 3/12 Beviz Elek ***** válasza:

Nekem ugyan ezt csinálja nincs semmi baja, csak be kell állítani néhány érzékelőt.


Volt egy érdekes hibája az autómnak amit több szerelő sem tudott megoldani, ìgy nekem kellett feltérképeznem a dolgokat.

Ezalatt eltekergettem: az alapjárati motort ès a pillangószelep helyzetérzékelőt.


Most kell az ecunak pár mp mire belövi az alapjáratot, utána teljesen rendben van.

2015. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Érdekes nekem még csinál olyat az autó: nem reagál egyből a gázadásra, ha beindítom füstől, meg sokat is fogyaszt.

Lehet, hogy ez a vízhőfok jeladó áll a ezen hibák mögött is?

2015. jún. 9. 15:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Ott nem (csak) hőfok jeladó van, hanem kopott a motor. Mérjetek kompressziót, aztán valószínű szétszedés gyűrűzés, vagy fúrás, majd eldől.
2015. jún. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm.
2015. jún. 10. 09:56
 7/12 A kérdező kommentje:
Kicseréltem a jeladót, de most sem indul normálisan.
2015. jún. 10. 13:20
 8/12 A kérdező kommentje:
Meg alapjárati motor tisztítás is volt, de még mindig nem jó.
2015. júl. 24. 16:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Lambda szonda az ilyesmi tüneteket csinál. Ha kihúzod a csatinát, biztonsági üzembe kapcsol az eku és vélhetően megszűnnek a problémák. A magas fogyasztás is meg az ingadozó alapjárat is lambda hiba lehet. A kettő együtt meg...
2015. júl. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hol található a csatlakozója?
2015. júl. 26. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!