Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » OPEL CORSA C 1.7 DI vagy 1.3...

PeterStars kérdése:

OPEL CORSA C 1.7 DI vagy 1.3 CDTI?

Figyelt kérdés

Mindenképpen C Corsan gondolkodom, benzinesből esetleg a ezres jöhetne szóba, de cél mindenképpen az alacsony fogyasztás lenne!

Melyik a jobb választás?



2015. jún. 9. 13:44
 1/4 szántóvető ***** válasza:

64 ló nem sok,felejtsd el az ezrest.ha 1.3-as akkor azt az erősebb 90 lovassal érdemes venni.az 1.7-es jobban megy de az adója több viszont jobban tudsz nyomatékból autózni vele.a cikk szerint az 1.3-ast pörgetni kell.

[link]

2015. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csakis az 1.7-es..egyértelmű.

verhetetlen nyomatéka van, elnyűhetetlen.

2015. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az 1.7-es viszi nálam is, viszont túl keveset nem fog enni, főleg nem városi használatban.Fogyasztásban max az autópályán enne kevesebbet, mint a kisebbek (beleértve a benzinest is).1.3-ast sztem ne vegyél, ha jól tudom, ez az 1. generációs 1.3 JTD a Fiattól.Nézz utána, elég problémás, én is ezt tapasztalom az ismerőseim körében.
2015. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a gyors valaszokat, akkor az 1.7esek koreben nezelodok tovabb.
2015. jún. 9. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!