Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül lefóliázni egy...

Kisvuk29 kérdése:

Mennyibe kerül lefóliázni egy 5 ajtós swiftet?

Figyelt kérdés

Most nem csak az üvegre gondolok (az 20+áfa b oszloptól megnéztem)

Én most színre gondolok

Maradna zöld de lehet matt lenne ilyen military

Igazából a mostani állapotnál bármi jobb lenne csak az ilyen sötét színek és a sötétítés jobban néz ki mint pl a neon zöld

Nem feltűnősködni akarok vele csak ne látszódjon hogy eddig munkás autó volt

Olvastam hogy olcsóbb mint az újra fújás

De árakat nem mondtam

Ja és ha van segítség érdemes magunknak fóliázni?

Ha valaki azt megmondja hány m2 kell rá már az is jó mert úgy tudok árral számolni



2015. jún. 11. 06:21
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

ballagj be egy jobb fóliázóshoz, vidd a járgányt, és kérj ajánlatot..

aztán meglátod..lehet, hogy találsz olyant, akinél akár ott is hagyhatod.


saját fóliázáshoz nagy bátorság szükségeltetik.

2015. jún. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Beviz Elek ***** válasza:

Azt kalkuláld bele, hogy rozsdára nem célszerű fóliàzni. Ronda lesz, felrakásnál letépheted, alatta ugyanúgy továbbmegy a rozsda.

Az olcsóbbak 200ért felrakják, onnan felfelé pedig bármilyet találhatsz.

Oracal fóliát tudsz szerezni 2700/folyóméter áron a netről. 152cm széles tekercsekben árulják. Körbeméred a kocsit és tudni fogod. (Mocitető kb 4500ft).

Erre rájön egy pici amit elrontasz, kell pár eszköz (hőlégfúvó, tapétavágó, törlő, valami alkoholos mosó, stb).

2015. jún. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. jún. 11. 07:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha még nem csináltál ilyet, akkor azért készülj rá, hogy nem olyan egyszerű hibátlanul felrakni, mint ahogy a videokban van. Kell hozzá némi gyakorlat, kézügyesség.

Ha jól értem akkor neon zöldről sötét matt zöldre akarod változtatni. Előtte én érdeklődnék a hatóságnál, hogy ez belefér-e még. Nehogy utána a műszakin, vagy közúti ellenérzésnél problémád legyen belőle.

2015. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem teljesen

Most az eredeti színe sötét metál zöld de megfakult meg belekentek más árnyalatot (ahogy a melós autók szoktak lenni úgy van ez is)

Én meg sima sötét zöldre akarom csak nem metál fénnyel csak sima matt (egy fóliás oldalon "military" volt a sötét zöld)

2015. jún. 11. 16:40
 6/6 veterán vas ***** válasza:

Még azóta sem csináltál semmit?

Lassan lejár a forgalmi és Te még mindig csak tervezésnél jársz. Illetve nem is tervezgetsz csak kérdezősködsz. Ha így haladsz, nem kell majd rat-jellegűre festeni, úgy is átüt a fényezésen a rozsda. Onnan csak egy lakkréteg és OK.

2015. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!