Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról?

Figyelt kérdés
[link] Erről lenne szó. Első autónak.

2015. jún. 11. 20:14
 1/10 Zoli9602 válasza:
88%
Kereskedésből autót nem vennék,erre kb 80-100 at dobtak rá szerintem,magánszemélytől jobban jársz.
2015. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Részemről csak az nem tetszik,hogy Diesel.

De amúgy elsőnek jó lesz...minden tekintetben. ;)

2015. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Zoli9602 válasza:
1.9 tdi kinyírhatatlan,ha odafigyelsz rá,de a kilométer sem hiszem,hogy pontos
2015. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak dízelt akarok. Állítólag megbízhatóbb és jóval kisebb a fogyasztása.
2015. jún. 11. 20:37
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
21 éves KÜLFÖLDRŐL behozott dízelben szerinted hány km van? Dízelt sosem vennék használtan. Gyűjtögess egy klímás F Astrára.
2015. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ki hiszi el hogy ebben 165.000km van?

Kétlem hogy külföldről behozott diesellel évente 7-8 ezer km-t mentek átlagosan.


Az én benzines autóm 5 liter körül fogyaszt nyáron. A dízeles változata 4,5öt eszik. Olyan kicsi a fogyasztáskülönbség hogy meg se érezné a pénztárcám.

2015. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom hogy a KM nem igaz, de ennyi idős autónál a 4-500000KM a reális
2015. jún. 11. 21:36
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Azért az erős túlzás,hogy nem veszi észre a pénztárca a dízel alacsonyabb fogyasztását...Amíg az 1.9 TDI 5 litert eszik addig az 1.6 8-at.MElyik megy jobban?Hát az 1.9 TDI.
2015. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

Városi használat, sok rövidtáv, kevés futás évente mind-mind kinyírják lassan, fokozatosan a dízel motorokat. Fontos, hogy üzemmeleg állapotban tegye meg a kilométerek többségét, illetve hogy megfelelően bánjon vele a tulaj. Turbós autót ha meg van izzasztva jobban célszerű leállítás előtt járatni vagy 2-3 percig, hogy visszahűljön.


Na most kérdés, hogy mennyire figyeltek az előző tulajok erre, illetve mennyit használnád az autót. Évi 20.000km-es futás alatt nem ajánlom a dízelt. Inkább az 1.6-os benzinest ajánlom ha már III-as Golf. Lehet, hogy többet eszik, de tudod inkább amiatt ne járj vele, hogy nincs benne pillanatnyilag benzin, minthogy a turbót kelljen javítani rajta.


Mondjuk ha nem városban használod főleg akkor nem muszáj évente 20.000km-t menni vele, csak legyen kikormolva rendesen. Na ebben az esetben valóban megbízható dízel motor a TDI. Meg ebben még nincs kettőstömegű és társaik, amik súlyos százezreket jelenthetnének majd pár év használat után.

2015. jún. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, maga az autó nem túl bizalomgerjesztő.Én személy szerint mindennél jobban utálom, ha egy autót retkesen hirdetnek, még ha kereskedő, akkor is.Ennyiért én nem vennék 3-as Golfot (bár szerintem ennél többet egyik sem ér, de nagyon jól tartja az árát), vagy ha mindenképp Golf kell, akkor ne ezt vedd meg.Ennek a kereskedőnek nem vásárló kell, hanem egy barom, aki megveszi a sz arját retkesen, kamu kilométerrel, szétütve.Amúgy csak gondolkozz: a nepper 350-be hirdeti, tehát kb. 300-at akar kapni az autóért.Ez azt jelenti, hogy kb. 200-220.000 Ft-ért vehette magánszemélytől (mivel L-es rendszám van rajta, ami azt jelenti, hogy 2010-ben, lett kb. behozva).Na gondolhatod, milyen jó állapotnak örvendhet a kocsi, ha a tulajdonosa eladta ennyi pénzért.Gondolom minden kivan benne, és örült neki, hogy megszabadult tőle.
2015. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!