Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Dizel adagoló felújításho...

Üdv! Dizel adagoló felújításhoz ki ért? Hova vigyem az autót?

Figyelt kérdés

Üdv!

2001-es 2.2 TiD saab 9-3asban ment tönkre az adagolóm, és ezt kéne javítani vagy cseréléni. Ha valakinek van hozzá eladó, az is érdekel, vagy ha tudjátok hova kell vinni azt is szívesen hallgatom. Elméletileg ez egy opel motor, erről mi a véleményetek?



2015. jún. 12. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Nekem úgy kezdték, hogy 600 ezer! Aztán 200-ból sikerült megcsináltatni Miskolcon.
2015. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsősorban szerelőhöz. :D

Nem tudom merre laksz, ezt is jó lenne tudni.

Én az Adagolócentrumba vittem -küldtem- amikor behalt, kiválóan megcsinálták, bár Budapesttől nem a szomszédban van. Csak utána nem sokkal elcseréltem egy jobban felszerelt, nagyobb teljesítményű, kevesebbet futott benzinesre, így sokáig nem élveztem. Mondeo MK3 kombi.

Bp.-n a Schlosser Kft-ről hallottam jókat, és ide is akartam vinni, mivel tőlem egy köpés, de végül messzebb került.

2015. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasgatnivaló. :)

2015. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az eddigi válaszokat is, és Budapesten lakom...

200.000Ft-ot nem szeretnék rá költeni, mert 100-ért garanciális felújítottat adnánk...

2015. jún. 12. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!