Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tetszik nektek az Audi Q7?

Hogy tetszik nektek az Audi Q7?

Figyelt kérdés

2 ismerősöm van, aki Q7-el jár, azok azt mondták mostantól mégjobban vigyáznak rá, mert ha összetörnék, nem tudnának újat venni. Használtan nem vesznek autót, az új pedig csúnya. Meg nem is olyan durva megjelenésű, mint az elődje. Rövidebb, könnyebb, keskenyebb, alacsonyabb. Az előző egy vadállat volt.


Régi:


[link]


Új:


https://www.youtube.com/watch?v=9TiOWDiRF10


Ezt is elfogadnám, nem arról van szó, de az előző komolyabb volt.



2015. jún. 13. 05:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Formailag alapvetően az X5 tetszik jobban. Nem márkivita téren, simán csak a kissé szögletesebb forma szerintem jobban áll egy SUV-nak. Porsche SUV-ja ugyanilyen okokból nem jön be annyira, mármint alakra.
2015. jún. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Cayenne, X5 és a GLE, na nem az X6 koppintás, hanem a SUV, ami az ML utódja. Szerintem nagyon jól néznek ki, csak ez fura nekem, hogy nagyon vissza lett véve az agresszióból meg mindenből.


Én GLE SUV-ot választanék ezekből jelenleg.

2015. jún. 13. 05:40
 3/7 anonim ***** válasza:
GLE SUV is jól néz ki tényleg, most lesek róla közben infokat, képeket. :)
2015. jún. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az új Q7 igazából tökélyre vitte az audi új dizájn gondolatát. Ne legyen semmi izgalom a formában, legyenek csík fényszórók, nagy hűtőrács. Minden új audi sehogyan sem néz ki (a VW-nel egyetemben), a Single Frame hűtőrácson kívül semmi érdekes vagy izgalmas nincs a formájukban, a Q7-tel pedig elérték a mélypontot. Innen már tényleg csak felfelé vezethet az út.

És mindezek ellenére lehet, hogy hiper szuper jó autó, de ne áltassuk magunkat; a BMW/MB szintén van legalább olyan minőségű, sőt... A Porschéról meg aztán nem is beszélve.

2015. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem tudnának újat venni ? Menő és így többnek néznek a ismerőseid :D


Az új szerintem jó sportos és mozgékonyabb bár nem az a brutál kinézet.

2015. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menne a szemem színéhez.
2015. jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, pont ezért mondták, hogy nem tudnának újat venni belőle, mert ez az új nem olyan brutális, mint az előző. Az előző egy nagy batár volt. Legszélesebb, legnagobb. GL-nél, ML-nél, X5-nél, Cayenne-nél is szélesebb volt.


Ez az új viszont nem annyira durva. Bár persze nekem ez is megfelelne mondom. Feketében, sötétített ablakokkal, stb., a videoban lévő felnivel azért nagyon ellennék vele.

2015. jún. 14. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!