Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kontakt hibára utaló probléma...

Kontakt hibára utaló probléma izzóval, a foglalatnál némi rozsda. Kontakt spray meg fogja oldani a problémát? Nem akarom a rozsdát levakarni, ezért gondoltam szimplán a spray megoldásra. Helyzetjelző nem mindig világít.

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 20:48
 1/3 lupara ***** válasza:
Tökéletes érintkezéshez a rozsdát csiszold le teljesen.Kellően szoros legyen az égő a foglalatban visszarakáskor.Füstös búrájú égőt ne tegyél vissza.Sprével nem érsz el olyan fémtiszta felületet mint csiszolással,de ha fenn akarod hagyni a rozsdát,fújhatod is.
2015. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta nekem egy "szaki", hogy ha csiszolom (ami az első ötletem volt) akkor lecsiszolok róla valami védőréteget és sűrűn elő fog jönni a probléma. De én is csiszolásra gondoltam. Ha szerinted mégis jó az eredeti megoldás, akkor megdörzsölöm kicsit, aztán befújom. A többi egyértelmű volt. Köszönöm! Remélem látod a válaszom.
2015. jún. 13. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már rozsdás, akkor nem fog lejönni róla semmi, csak a rozsda.


Mellesleg lehet kapni csatlakozót, és csak le kell cserélni.

2015. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!