Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóban a rádió kb. fél...

Az autóban a rádió kb. fél óra alatt leszívja az akkumulátort. Mi lehet a baj? Előtte töltöttem fel teljesen.

Figyelt kérdés

2015. jún. 14. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy feltöltötted de ha döglődik már az akksi akkor annak már édesmindegy.
2015. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:

aksi gond lesz ez,autórádiókban általában 10A a biztosíték,tehát az alatt van jócskán az áramfelvétel.

nem írtad hány Ah-s aku de még ha kicsi is akkor is órákig kéne működni róla gond nélkül.

2015. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Haldoklik az akksi
2015. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem töltötted el teljesen csak azt hitted. Vagy a gyújtás és még más is ment mellette.
2015. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Használsz erősítőt? Álló motornál az is letudja szívni az aksit.
2015. jún. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi extra nincs a kocsiban. Ma megbabráltam a rádiót, de csak egy hangszórót kötöttem rá, az eredeti hamgszóróját. Azóta csinálja ezt.
2015. jún. 14. 23:52
 7/7 Mhazi válasza:

Lehetséges okok:

1, régi az akku, elöregedett, már sokkal kisebb a kapacitása mint újonnan. (átlag 4-5 évet bírnak, utána lassan elöregszenek vagy gyorsan - cellazárlat - tönkremennek.

2, nem tölt rendesen a generátor. A töltőfeszültségnek 13,5-14,3 V között kell lenni. Ha ennél kevesebb, akkor nem tudja feltölteni rendesen az akkut.

3, van egy ismeretlen fogyasztó az áramkörben

2015. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!