Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy új nagyértékű autó esetébe...

Egy új nagyértékű autó esetében (Pl. BMW, Mercedes) is ha vásárláskor kér ablaksötétítést az illető, akkor is csak sötétítő fólia kerül rá?

Figyelt kérdés
Én a fóliát nem szeretem. Kényes, érzékeny. Könnyen megsérül, leválik, stb. Mivel ugye csak ragasztva van.

2015. jún. 15. 04:34
 1/5 anonim ***** válasza:
nem.
2015. jún. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hanem?


Akár Skoda Octavia, Skoda SuperB, Opel, vagy ugye épp BMW, Mercedes esetében hogyan sötétítik be a B oszloptól hátrafelé lévő ablakokat?

2015. jún. 15. 07:54
 3/5 veterán vas ***** válasza:

Nem fogod elhinni, vannak anyagában sötétített üvegek is. Különféle árnyalatokban -egyedileg- rendelhetők, nem kis összegért, ugyanis a gyártóknak semmi sem drága.

/előtte azért nem árt tájékozódni az itthoni NKH-s szabályokról/

2015. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Életemben nem láttam olyan sötétített üveget, amiről levált volna, vagy szakadt volna a fólia. Persze nem a haverral kell feltenni a vaterán vett fóliát, hanem igényesen felrakatni normális helyen.
2015. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Normális helyen, normlisan tették fel, teljesen jó is, kivéve a két oldalsó ajtót. Coupe autóm van és hát ugye nincs ajtókeret. Aztán sajnos egy télen odafagyott, én meg hiába jégoldóztam, így sem sikerült megakadályoznom sajnos.
2015. jún. 15. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!