Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segitség! Szakértőt kérdeznék....

Segitség! Szakértőt kérdeznék. Daewoo Lanos kb.30e km ment,8év alatt. Kell e már vezérműszijat cserélni? Tudomásom szerint 60e km után kell cserélni, de csak 30e km lett megtéve az autóval.

Figyelt kérdés
Számit e hogy már 8éve lett akkor ujra cserélve,de nincs meg ugyan a 60e km megtett út?Normál áron mennyibe kerül ez a vezérműszij csere kompletten anyagosan,feszitőgörgökkel,vizpumpával?Kérnék szépen tanácsot.Köszönettel.
2015. jún. 15. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
50-70e körül van.Én úgy tudom hogy 5 évenként kell vagy a megadott kilométernél
2015. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trafó1 ***** válasza:
én nem cserélném le, mondjuk a 60 ezres csere is korainak tűnik nekem, ha biztosra akarsz menni nézesd meg szervizben, de józan paraszti ésszel azt mondom ne cseréld, főleg ha nem állás miatt van benne 30 hanem mert folyamatosan de keveset használták, tehát pl két éve nem ment, de előtte 30-at akkor megnézetném de ha nem állt éveket akkor tuti jó.
2015. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én lecseréltetném ezen nem érdemes spórolni.Mert ha szakad több százezres károd lesz
2015. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez lutri ha szerencséd van akkor még mehetsz vele akár 50 ezret is és semmi gond , de ha nincsen akkor szakad a Szíj és törnek a szelepek , neked melyik a szimpi?
2015. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát az 1.6-os SX első vezérműcsere intervalluma 90000 km volt, amit később lecsökkentettek 60000 km-re. Vagy 4 évre. Anyám 15 éves Polojában 23000 km-el még az eredeti vezerműszíj van. Nekem viszont nagyon régen, legénykoromban, a Golf I-ben Szerbiában lépett a vezérműszíj egyet vasárnap hajnalban az autópályán 130-nál.
2019. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!