Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire veszik komolyan a...

Mennyire veszik komolyan a rendőrök a (nagy) motoron kezdő jogsival való személyszállítás szankcionálását?

Figyelt kérdés

2015. jún. 16. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Eléggé. Miért ne vennék komolyan? A szabály azért van, ohgy védjék mindkettőtök életét, testi épségét. Lehet, hogy te lezsarod ezt, nekik viszont az a dolguk, hogy ilyen esetben leszedjék az utast, téged pedig rávegyenek a szabályok betartására - erre pedig egyetlen módjuk van, a pénzbírság. Nincs mérlegelési lehetőségük, nagyon kicsi az esély arra, hogy azt mondják, nem látták.
2015. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem Észak-Koreára vagyok kíváncsi :D
2015. jún. 16. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted?
2015. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy nem értem, miért ilyen szigorúak a nézeteid. Azért kisebb szabálytalanságokért általában csak figyelmeztetni szoktak, velem is előfordult már. Nem vernek minden kis szarért láncra,nem tudom, neked miért tűnik úgy.
2015. jún. 16. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hol írtam én láncraverést?

Pénzbírság. Ennyit írtam.

Ma, Magyarországon (és egyébként a civilizált világ nagy részén) kisebb szabálysértésért pénzbírság jár.

Észak-Koreában lehet, hogy munkatáborba küldenének, hogy tanuld meg tisztelni a törvényt.


Mellesleg nem az én nézeteim szigorúak, hiszen a törvényeket nem én alkotom meg.


Mégis mit vártál? Majd valaki ideírja, hogy semmit nem tesznek, megsimogatják a buksidat, és akkor majd tényleg úgy is lesz? Ébredj fel.

2015. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igazad van, de a tapasztalataimból kiindulva nem büntetnének meg szerintem elsőre . Azért remélem, érted a gondolatmenetem :D
2015. jún. 17. 13:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudhatod.


Mondjuk gondolatmenetet nem sokat látok, csak annyit, hogy szerinted nem - ez elég sovány gondolatmenet.


Ha ismered a rendőrt, vagy jó napja van, akkor lehet, hogy elenged.


Ha rossz napja van, ha az asszonynak fájt a feje előző éjjel, ha a felettese lebaxta, ha nincs meg az előírt bírságmennyiség, vagy éppen nem tetszik neki a búrád, akkor meg rápacsáltál.

2015. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!