Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2000-2006 között melyik...

2000-2006 között melyik VW/konszern autó a legmegbízhatóbb? Csak Benzines és a nagyobb motorral szereltek felé hajlok.

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen hogy melyik a megbízhatóbb. Olyat keress amibe garantáltan kevés kilométer van és szervizkönyvét vezették rendesen. Amúgy ha nagy benzinest veszel számolj arra hogy sokat fog fogyasztani.
2015. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
audi a8 w12
2015. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy 2.8-as Passattal például nem nagyon lehet mellényúlni, mert az egy sikeres motor jó köritéssel. De ha mégjobb kell, akkor a 3.2-es Audi A6 sem rossz, ha pedig ennél is több kell, akkor Audi A8 4.2. Ez már nagyon összetett autó, de a motorral nem sok gond lehet, hagyomnyos V8 szivó. A W12-es érdekes konstrukció de nem a megbizhatósága a legfőbb jellemzője.
2015. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hát igen konkrétan a 2.8 vr6 ami nagyon tetszene, csak pont a fogyasztás ami miatt talán mégsem, mindennapi használatra lehet mégis egy sima mezei 1.6 lesz. 1.8 T is nézegettem, de az nem igazán lenne tartós amire/ahova én használom.

Az 1.6 osokból egyébként milyen teljesítmény lehet előcsalogatni?

2015. jún. 17. 12:00
 5/11 A kérdező kommentje:
Konkrétan én is a 2.8-asokat néztem, hát igen sok az a 15L fogyi, főleg mindennapi használatra, mondjuk én egy 1.6 Borával is beérném, kérdés hogy mennyire lehet felhúzni, vagy egyáltalán érdemes-e. Chip vagy esetleg sport kipu rendszer hozna-e valamennyi növekedést vagy teljesen felesleges?!
2015. jún. 17. 12:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Általánosságban elmondható, hogy a szívó benzinmotorok a legmegbízhatóbbak. Az 1.6 MPI is egy ilyen őskövület, de cserébe kivisz a világból. Fogyasztás 6-8 liter.
2015. jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vigyázz, a 2.8 VR6 és 2.8 V6 két teljesen különböző motor, utóbbi csak Passatokban van és Audikban. A VR6 pedig egy kis hengerszögű motor, hogy beférjen Golfba, Ventoba, stb.

Nem eszik az 15 litert, csak ha városban tolják neki. Normális használattal vegyesben 9-10 literrel elvan.

2015. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
az a baj kérdező,hogy elárultad magad!te ugyanis nem vagy más mint egy szánalmas álmodozó!!!!!neked nagy köbcentis benzines autó kell,de á inkább mégsem,mert az sokat fogyaszt,jó lesz egy 1.6os bora........no cooment.........de itt még ráteszel egy lapátta mert hogy lehetne az 1.6szívót megcsipszelni,meg tuninrészingsport kipufogót alá tenni bogy jobban menjen.....
2015. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Húú hát most jól megmondtad, jól lebuktam tényleg :)

Ha álmodozni szánalmas akkor igen, vállalom! Te kedves hozzászóló(legyél Megmondó János, bár a hozzászólásból inkább jancsika, mert valahol 10-15 éves életkorra tudlak besaccolni) "nyilván" egy V6-os motorral szerelt gépet hajtasz és ezért tartod ezt szánalmasnak hogy valaki ilyenre fenheti a fogát....

2015. jún. 17. 23:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdezőtől is függ mi számit neki "nagyobb motornak"

Ezres corsa vagy egy 600 köbcentis kispolák után az 1.6 is lehet "nagy" :)

Egyébként én egy 1.6-os Golfot hajtok, hát nem dobok hátast a teljesitményétől, de szeretem, lehet vele előzni kényelmesen. (fogyi cirka 7 liter vegyes)

Viszont chippelést nem nagyon ajánlanám ilyen kategóriájú sima szivóbenzineshez.

Kevés plusszt húz ki a motorból (10-12LE), és a hibák kockázatát is növeli, főleg ha rossz helyen irják a progit.

Egyébként megbizható motorok, olaj +szűrők cseréje 10.000-enként, és meghálálja :)

2015. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!