Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Reanult Megane 1.6 RN vélemény?

Paca001 kérdése:

Reanult Megane 1.6 RN vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez a kettő közt vacilálok, esetleg más ilyen árban hasonló autó?



2015. jún. 17. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A kettő közül csqk az elsőt! A második neppernél van (azért írja, hogy névre írva, stb). Ha megveszed, nincs hova visszavinned m ha baja van, hisz belementél egy törvénytelen üzletbe. Olvass ennek utána! Csak rendszámos autót vegyél!
2015. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tehat a keket, csak mert az a 2. ;)

És mőszakilag a renaul megane fogyasztás és megbizhatóság alapján milyen?

2015. jún. 17. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is a kék tűnik őszintébbnek.

Szerintem jobban járnál ha tennél hozzá még 50 ezret és beruháznál egy ferdehátú 5 ajtósba! A Coupe csak néhány kilóval könnyebb, nem látszik meg a fogyasztásban. No és csak akkor jó a Coupe, ha max. ketten jártok vele és nincs csomagotok.

Én ilyennel járok:

[link]

Ha nem nyomom neki akkor elég takarékos (vegyes használatban 6,4-6,5 az átlag fogyasztása) ha meg pörgetem akkor szépen szedi a lábát, lehet vele 316-ost alázni! :D

Na ilyent csak ritkán csinálok, mert van a motoromban 320 ezer km, és nem akarom megölni.


Majd mondják, hogy milyen szar az elektronikája a Renault-nak, de ez csak azért van, mert egy csomó dolog német benne! :D Amin nem Siemens felirat van, az meg japán.

2015. jún. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most lesz jogsim 18 vagyok, nekem coupe jobban bejon, szerintem elso autonak megfelel ilyen teren h csomagok+ferohely. De koszonom a valaszod
2015. jún. 18. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!