Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Világít az olajszintjelző az...

Világít az olajszintjelző az autóban. A motorolaj és az automata váltó olajnak külön szenzora van?

Figyelt kérdés
Motorolajat megnéztem de abban normális mennyiség van.
2015. jún. 18. 17:06
 1/4 vfrtom ***** válasza:
Az olajnyomás jelzö lámpa. Ha meg van a szint elég gáz , hogy nincs nyomás. Szerelö.
2015. jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az automata váltó külön egység saját(eltérő minőségű olajjal és szenzorral)!
2015. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A motorolajszint-jelzőnél valami lehet. Ha nívópálcán nézted, és az jó, akkor még olajminőséget nézd meg egy fehér itatóspapíron... vagy nagyon híg, vagy öreg...


a váltó olajszintet külön nemigen jelzik, mert ha kevés, vagy nincs olaj a váltóban, akkor nem megy sehova.

2015. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legtöbbször motor kaputot jelent(pl javarészt hajtókarcsapágy). Én is ezzel kinlódtam idáig. Szerelök mondták meg lehet nézni az okát ,de nem lehet megmondani forintálisan hol áll meg az ember. Lehet pl olajteknőben lévő szürő elzáródás(ebből sziv az olajszivattyú). Mechanikus órával meg kell méretni az olajnyomást szervizben. Nekem úgy látszik hülye szerencsém volt , mert próba szerencse ,vettem bele egy új gombát(1800ft)és láss csodát megszünt a probléma.
2015. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!