Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Castrol Magnetic 10w 40 A3/B4?

Castrol Magnetic 10w 40 A3/B4?

Figyelt kérdés

Jó napot mindenkinek.

Vásároltunk egy a témában megnevezett (Castrol Magnetic 10w 40 A3/B4)

motorolajat, olajcsere indokával.

( [link]

A linkben megjelenített termékről van szó. A gondunk azt hogy egy bizonyos személy folyamatosan azt mondja hogy ez nem jó benzines olajcserére mert dízel, gasoline, lpg és Cng felírat van rajta és benzinest nem lát sehol. Kérem segítsenek alátámasztani vagy megcáfolni

ezt a témát, mert már roppant szőrszálhasogató az érvelés.

Autó egy 1.4-es benzines motorral rendelkezik. Előzőleg használt olaj típust már nem gyártják.



2015. jún. 18. 23:36
 1/4 A kérdező kommentje:
A fő félelme az hogy mivel azt gondolja hogy dízeles így a betömítheti vagy tapaszthatja a motort, mert úgy gondolja hogy túl kemény...
2015. jún. 18. 23:39
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan világosítsd fel, hogy ezt a terméket nem magyar nyelvterületen gyártották és címkézték. Arrafelé, meg a benzint máshogy hívják, leginkább gasoline-nek :D


De ha kinyitjátok a a hátulján lévő címkét akkor lesz magyar leírás is rajta és ott fel lesz sorolva a benzines is.

Mondjuk én ilyet nem borítanék a kocsimba, de én olajperverz vagyok :D

2015. jún. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a dízel:

[link]

2015. jún. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok köszi... te milyet használsz, mihez?
2015. jún. 19. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!