Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel corsa c, mennyire bevált...

Opel corsa c, mennyire bevált motor az 1. 0 ás?

Figyelt kérdés
Mennyire bírja a 100-120km/h utazótempót, ekkora sebességnél mennyit fogyaszt, olaj fogyasztása mennyi? Minden hasznos infó/tapasztalat érdekel ezzel a motorral kapcsolatban, köszönöm
2015. jún. 19. 02:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyira, hogy többet fogyaszt átlagban mint az 1.2-es. :D
2015. jún. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszi azzal nincs gond, viszont nagyon gyenge. 1.2-t vegyél. Az olajfogyasztásos rémhíreket meg feltételesen kell kezelni, minőségi olajat kell beletenni és nem fogja megenni
2015. jún. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maga a motor, jobb mint az 1.2-es, de valóban gyengécske és a három henger járása is olyan mintha mókusok hajtanák :) Városba tökéletes, de azért az országúton is elmegy, kicsit öregurasan. A fogyasztását nem tudom, mert én csak javítok ilyeneket, viszont már találkoztam 400 ezret futott géppel is és a motorhoz még nem volt nyúlva. Illetve láncot cserélték rajta 20e-nél garanciában, visszahívásos alapon, mert konstrukció hibásak voltak.
2015. jún. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írták 1.2 75 lovasat kell venni, az viszi is a bódét valamennyire. Fogyasztás is annyi kb. mint az ezresnek.
2015. jún. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1.4-et vegyél.
2015. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!