Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson 51 n-es motorom van,...

Simson 51 n-es motorom van, de valami miatt nincsen szikra? A többi a leírásba

Figyelt kérdés
Nos több új gyertyát is kipróbáltam ,hátha az lett volna a hiba ,hogy rossz megnéztem mindegyik gyertyahézagját (0,4) volt.Reggel beindítottam akkor még mentem vele,de délután is akartam vele menni pár kört ,de akkor már nem indult lehet a kondenzátorral van a gond ,nem tudom pontosan az a baj..

2015. jún. 21. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

amikor már a tököm tele volt a hibakereséssel, akkor csináltam azt, hogy a gyújtótekercset külön négy és félvoltos elemről birizgáltam...ha volt szikra, de nem nagy, akkor hat voltos aksival..ha akkor is gyenge, egyértelmű, az a hibás..ha nem, akkor kondi,vagy a kalapács szakállas...


világítást véletlenül sem adj rá. a 0,4 es hézag egyébként csak arra jó, hogy menjen valahogy, de jó teljesítményt csak 0,9 vagy nagyobb hézaggal ad le.


át lehet állítani ideiglenesen aksira is, akkor mennie kell.


vagy nem.

2015. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha motorikusan rendben van akkor kondi kalapács
2015. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!