Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 307 1.6 benzines...

Peugeot 307 1.6 benzines induláskor, illetve 4. -ből 5. -be váltáskor rángat a kuplung. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Közben egy pillanatra kigyulladt az ESP lámpa is. Kinyomócsapágyra gondolok, de a "rángatás" miatt nem vagyok benne biztos..Ötletek? csak 2 hét múlva tudom szerelőhöz vinni.

2015. jún. 21. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

A kinyomócsapágynak mint minden csapágynak ha rossz, hangja van. Szóval ha kinyomod a kuplungot hallanod kellene hogy megváltozik a hangja.

ESP akkor villog ha megcsúsznak vagy kipörögnek a kerekek. Egyiknek sem lehet köze rángatáshoz. Kár töprengni rajta, inkább vidd el, majd a szerelő megmondja mi a gond.

2015. jún. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az a baj, hogy rá vagyok kényszerülve,hogy így is menjek vele, még legalább 100 km-t(nincs tömegközlekedés). Ha gyorsan felengedem a kuplungot nincs baj, bízom benne hogy ennyit még kibír.
2015. jún. 22. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!