Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2015-ös egészségügyi (vörösker...

2015-ös egészségügyi (vöröskeresztes) tételsor. Esetleg valaki belinkelné, mik az aktuális tételek a vizsgára? Van 3 különböző tételsorom, de nem tudom melyik a jó.

Figyelt kérdés
2015. jún. 22. 18:41
 1/2 anonim válasza:
Ha a 3 különböző tételsor feladatait meg tudod oldani, akkor nyugodt lehetsz, át fogsz menni a vizsgán. Én az Elsősegélynyújtás mindenkinek c. könyvből tanultam anno, sikerült mindenféle tételsor nélkül. Hajrá, sok sikert. Ui.: Én semmilyen tételsorban nem bíznék a helyedben, de gyakorlásnak tökéletes.
2015. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát igen,na de az a fő bajom,hogy van ahol nem igazán vagyok biztos benne,hogy jó a válasz...vagy csak annyi a válasz,ami...Könyv is van..de van,aminél csak pislogok,és "google a barátom" elv aránylag még működik is...plusz hát meló mellett nem egy élvezet még ezzel is foglalkozni-amivel nagy eséllyel nem is vagyok egyedül

Egy biztos,aki teheti,menjen kimondottan vöröskeresztes oktatásra,ne az autósiskoláét válassza, én speciel jól befürödtem vele.Még ár-érték arányban is...Ez nem azt jelenti,hogy mindegyik rossz,szó nincs erről,de arányaiba véve úgy is a vöröskeresztnél kell vizsgázni belőle..

Személyesen bent voltam a vöröskereszt kirendeltségén és elmondták,nem adnak ki tételt,tételt csak az kap,aki náluk vett részt a tanfolyamon.

2015. jún. 24. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!