Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A4 1.9 tdi. Mi lehet a gond?

A4 1.9 tdi. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Előzéskor harmadikban voltam, és 2400 körüli fordulattól elkezdett rángatni az autó. Utána visszaálltam 2000 körülre, vártam picit, újra kiforgattam és ment rendesen. Eddig nem csinált ilyet,most először, viszont néha úgy éreztem, mint ha nem mindig húzna ugyanolyat magasabb fordulaton. Ha valakinek van ötlete, mi lehet a probléma,megköszönöm.

2015. jún. 23. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nem rángatott,de mikor az volt,hogy magasabb fordulaton gyengének éreztem akkor a légtömegmérővel volt a gond.Mennyit tud most végsebességben?
2015. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát figyelj másfél hete van nálam, itt szar utakon nem nagyon próbálgattam a végét, 170-ig mentem fel vele de onnan még lépett volna bőven
2015. jún. 23. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet a turbó körül lesz valami gond. Az 1.9 tédéi pedig nem romlik el.
2015. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Légtömegmérő, egr. Rá kell dugni gépre és kiderül
2015. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mennyiért vetted?milyen évjárat és milyen motor?
2015. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!