Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda cbr600f4i/fs nek tényleg...

Honda cbr600f4i/fs nek tényleg rossz fogyasztása van?

Figyelt kérdés
Valaki azt írta a cbr ezen típusának rossz a fogyasztása nagyon sokat eszik,többet mint más 600 as motor,igaz ez?
2015. jún. 25. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hasonló mint kategóriája többi 600as gépe:

[link]


Például a 40 mpg ( 7.1 L / 100 km ) nem mondható rossznak vegyes használat mellett.

2015. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak,hogy többen írták,hogy a fogyasztása nagyon sok,de kérdem én pl egy gsxr 600 vagy egy yamaha r6 miért enne keve4sebbet,hisz azok meg ki vannak szinte hegyezve,pörgősebbek is kicsit szerintem.Anno volt 636 os kawasakim,annál talán a köbcentit többlet végett talán picit lehetett a fogyasztása kevesebb.
2015. jún. 25. 21:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez az av mpg mi lenne?
2015. jún. 25. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
miles per gallon
2015. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy illető akinek ilyen volt és azt mondta sokat zabál azt is mondta neki ez a gép kevés,ha venne ezres gépet venne,csak nem értem miért hiszik az emberek ha ezrest vesznek és tépik a száját az kevesebbet fog enni,mert hogy azt mondta tépte a cbr száját is 200 nál rakta le az elejét.
2015. jún. 25. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!