Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MZ ETZ kormányzár kiszedése?

MZ ETZ kormányzár kiszedése?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy nemrég vettem egy ETZ-t és nem kaptam hozzá kulcsokat(gyújtáskapcsolón kívül). Nem tudom kiszedni a kormányzárat, hogy újat tegyek a helyére, ha tudtok légyszi segítsetek.

2015. jún. 25. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
törd le vagy fúrd ki írtam privit
2015. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Befordítod a kormányt zárásra, aztán egy vasrúd és kalapács segítségével el tudod törni a zárat. A maradékot kihúzod, és mehet bele az új.
2015. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De ha nem akarod eltörni, akkor kérjél kölcsön valakitől egy kulcsot, akár a boltostól. 99%-ban a kikopott régi kormányzárak bármelyik zárkulccsal kijönnek. :) Egyébként a kiütést nem javaslom, mert utána nem tudsz majd zárat berakni, kitágítja az amúgy sem túl szoros "utat" ahol akad és vezetve van a zárnyelv. Ha a kulcs sem jó (amit kétlek) akkor egy forrasztópálca végét laposra ütöd( nagyon ) a legvékonyabb pálcánál a lapítás után max. 4 mili széles lesz és papírvékony. Na azzal simán ki tudod nyitni :) :)
2015. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, sikerült kitörni
2015. jún. 28. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!