Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 23 évesen milyen autót?...

23 évesen milyen autót? Fiatalos, de ésszerű

Figyelt kérdés

Egy 25 éves dízel kettes golfot cserélnék le. Egy fiatalos, de használható autót szeretnék, 7-8 kilóig.

Igen, kellene valamekkora csomagtartó. Igen, jó lenne, ha nem fogyasztana irreálisan sokat (7-tel eljárnék, 10 felett azért ne legyen). És autózni szeretnék, nem szervizbe járni, meg örülnék ha nem olcsó kopogós belteret kapnék. Tulajok véleményét szeretném, hagyjuk a márkanácizmust. Egy kiegyensúlyozott autóra lenne szükségem, amiben nem érzem magam nyugdíjasnak. Amiken eddig gondolkodom:

Audi A3 1.8 125 (MK1) (tetszik a teljesítmény, 188 cm-vel nem tudom, elférek-e benne)

Audi A4 (96-2001) 1.8, TDI

Seat Leon Mk1 1,6 16V - tetszik, de lehet, hogy nem kapok jót a pénzemért

BMW E36 1.8i, 1.8is, vagy 2.0 - Tényleg sokat kell javítgatni?

Honda Civic 6gen 1.4 - kicsit gagyi beltér, de állítólag nem sok baj van vele

Előre is köszi a véleményeket!



2015. jún. 25. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
SAAB. Sokan félnek tőle, mert h megszűnt, ezért nagyon nehéz eladni, emiatt tök nyomott árakon vannak az amúgy nagyon jó autók. Alkatrész is simán van. Fogyasztás több lesz kicsit mint 7, de megéri, mert nagy és kényelmes autók.
2015. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

[link]


ilyen idős dízelbe és turbós benzinsebe nem gondolkodj

2015. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem Civic 6genem van, hasonló paraméterekkel vagyok, mint Te, ezért választottam és egyáltalán nem bántam meg!
2015. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem értem,hogy mért írod a Leon mellé hogy lehet nem kapsz jót a pénzedért....A3/A4 et nyílván jobb állapotút kapsz ugyanannyiért nem?
2015. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Ugyan olyan koporsód adnak mint amilyet most hajtasz irreális elvárásaid vannak,7-800.000 ft egy valamire való bringát nem adnak nem kocsit ami fiatalos,7 alatt fogyaszt komfortos,kiegyensúlyozott,ez akkor menne ha raknál még egy nullát
2015. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Benzines Golf IV-t már kapsz ennyiért értelmeset, dízelt nehezebben. Vagy Astra G
2015. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ettől jobb nincsen!

[link]

2015. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Golfból ennyiért főleg az 1.4 benzinesek vannak, azokat kerülni szeretném lehetőleg, bár tetszik az mk4. Leonból a legolcsóbb olyan 550 000, de ez megy 1 200 000-ig, így gondoltam, a legolcsóbb nem a legjobb vétel. A4 audi van a családban, az komfortos, de városban kicsit esetlen. 5.-nek üzenném, hogy nem a tökéletességet akarom milla alatt, de mindenesetre ez nem volt túl nagy segítség. 8 millával a zsebemben már nem írnék ide szerintem.

1.- Saabnak a szervizéről hallotam rémsztorikat. Egyébként nagyon tetszenek. Ha nem kerül százezrekbe egy kisebb javítás, az még nyerhet is.

2015. jún. 25. 21:51
 9/14 anonim ***** válasza:

Benzines 6hengeres Eosztaly vagy ötös Bmw a règebbiekből(első E a 124utodja vagy vanosos e34 esetleg e39).

Ilyen koros dizel felestos es az automatat is kerulnem hiaba kenyelmes de ha bedoglik sok penz

2015. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A3, A4, Leon, BMW persze. Ezekből ennyi pénzért a legalját kapod csak meg, felejtsd el, mert többet fogsz szívni vele.


Nem véletlenül mondtam, hogy max Golf, de inkább Astra G, Polo, Corsa

2015. jún. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!