Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tanácsokat tudtok...

Milyen tanácsokat tudtok nekem adni B kategóriás forgalmi vizsgára?

Figyelt kérdés
Igazábol, nekem ez a 3. vizsgám lesz. 2-szer buktam, egyszer a parkolást rontottam el, másodjára pedig az oldaltáv miatt húztak meg... Eléggé parálok most. Valaki, valamiylen tanács? :S Nagyon megköszönném.
2010. márc. 2. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

én kb 1 doboz cigit szivtam el az elsö elött

a másodiknál meg másnapos voltam ne igy már sikerült mert nem érdekelt semmi csak hogy végre hazaérjek:):):):)

2010. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

én ugyanígy voltam, 3. vizsgám volt sikeres. Hol vizsgázol? Én 2szer buktam Pesten, végül egyetem elején, Veszprémben fejeztem be, már csak a forgalmi vizsgám hiányzott.

Amit én tudok tanácsolni, az az, hogy minden helyzetben próbálj meg nyugodt maradni! Még ha el is rontasz esetleg valamit, amiről te is tudod, hogy hiba volt (pl. lefullasztod a kocsit), ne idegeskedj, hogy jajj, emiatt most tuti nem fog sikerülni. Ha idegeskedsz, még többet fogsz hibázni. Nálam a vizsgabiztos mindig beszélgetett az oktatóval, és jó pontként értékelte a végén, hogy időnként rámosolyogtam, és figyeltem vezetés közben az ő beszélgetésükre is (persze gőzöm sincs, miről volt szó, de próbáltam rájuk is figyelni, nem a vezetés miatt görcsölni...) Remélem, érthető volt :$

Mást nem nagyon tudok tanácsolni... sok sikert!!! Majd írd meg, hogy ment!

2010. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
III. kerben vizsgázok, Óbudán. Köszi a válaszokat! : P
2010. márc. 2. 15:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Addig menj el egy helyre ahol parkolást meg ilyeneket tudsz gyakorolni, és egész álló nap azt csináljátok
2010. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

15:00 -ás vagyok

még annyi hogy amikor a tükröket néztem a középsö tükörnél mindig a vizsgabiztos szemébe néztem

2010. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hogy figyel-e
2010. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt én is néztem.. vagy az ablakon nézett kifelé, vagy a tükröt nézte. xD
2010. márc. 2. 15:29
 8/11 A kérdező kommentje:
Még valami esetleg?:S
2010. márc. 2. 16:15
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én Másodjára mentem át!

Engem azért huzótt meg mert hó volt és nem hagytam elég oldaltávolságot mert ilyen időben " a hó alatt lehetnek jégbuckák amik eltéríthetik az autót"! Ekkora badarságot...még nem is hallottam!

Azóta átautóztam már 1-2 telet de ilyennel még nem találkoztam, egyértelműen meg akart húzni!


TANÁCS:

Figyelj oda mindenre, próbálj meg nyugodt lenni és ha v.mit elrontasz ne hívd rá fel a vizsgabiztos figyelmét...csináld tovább mintha semmi sem történt volna.

Nekünk azt mondták, hogy mielött elindulunk nem árt ha kicsit "beszélgetünk" a vizsgabiztossal mert máshogy fog hozzánk viszonyulni ha látja h nem vagyunk görcsösek, hanem magabiztosan készülünk elő a vizsgára.

2010. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a baj ezzel a beszélgetéssel.. hogy nem nagyon tudom mire vevők a vizsgabiztosok. :D
2010. márc. 3. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!