Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A ford puma mennyit fogyaszt?...

A ford puma mennyit fogyaszt? Mennyire megbízható? Mennyire gyors? Kényelmes? Tágas? Mennyi a fenntartása kb? Amit még tudtok írjátok le róla

Figyelt kérdés

2015. jún. 27. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

A ford puma mennyit fogyaszt? >> Nem sokat.

Mennyire gyors? >>> azzal a max 115 lóerővel nem lesz egy rakéta

Tágas?>> egy kis coupe tágas? Nem tágas, sem ez sem a többi...


Mennyi a fenntartása kb? >> Ha kifogsz egy normálisabb példányt, akkor nem hiszem, hogy sokba kerülne.

2015. jún. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az életbe nem vennék ilyen autót(márcsak azért sem,mert gyakorlatilag eladhatatlan,célközönsége szinte nincs).a szomszédomnka volt,de csak szopott vele.én is szerelgettem neki,mert szegény nő volt így senmit nem értett hozzá!ritka nyűgös autó volt,mindig volt valami kisebb nagyobb baja!

a tágas szót eleve nem tudom értelmezni egy 3ajtós coupe autónál ami 4méternél is rövidebb

2015. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!