Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most akarok motort vásárolni...

P.jancsi kérdése:

Most akarok motort vásárolni 125-ös kategóriába. Az lenne a kétdésem, hogy amelyik motornak nincs meg a papírja azt le tudom-e valahogy vizsgáztatni 125-ös ként? Vagy megoldható e valahogy hogy valahol megcsináltassam rá a papírokat?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2015. jún. 27. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Alig tették fel itt ezeket a kérdéseket néhányszor...

Tudod mit? Neked lehet. Sajtpapírra írnod kell kötelezvényt - de teliholdkor írd, lúdtollal, mocsári pipafa kérgéből készült kalamárisba mártogatva, miközben Nyomasek Bobó költeményét mormolod...

Neked nem aggályos egy picit, hogy vajon miért nincs semmilyen papírja egy gépsárkányak?

2015. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugi..

szóval papírok nélkül nem megy. ma már baromira leszabályozták, hogy ne lehessen csak úgy kamuzni..

még a rendszerváltás előtt ez némi hamisítással ment mint a karikacsapás, volt is lopás rengeteg..

ma már nem megy.

szóval nagyon ügyelj, hogy bármit veszel-még 125 öst is- korrekt papírjai legyenek, főleg az eladó személyije stimmeljen, a tanúkéi is...


válasz:- nem tudod levizsgáztatni.

- a második kérdésre nem tudom a választ.

2015. jún. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) A külföldi papíros motorral mi a helyzet? Mert láttam pár külföldi papírost!
2015. jún. 28. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
2015. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!