Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak egy Wartburg 1.3?

Dirte kérdése:

Első autónak egy Wartburg 1.3?

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Én a mai világban már kicsit cikinek tartom. Bár ez én vagyok, ha vidéki vagy és neked nem kellemetlen akkor legyen, de csak is 4 üteműt. Az azért komolyabb. Bár még egy kicsit gyűjtögetve kicsit "komolyabb" autót is kapnál.
2015. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mire akarod használni. De a 4 ütemű Wartburg nem olyan rossz egyébként, sőt. Maga kategóriájában persze. Ha öröklöd valakitől akkor meg elsőnek jó lesz az is.
2015. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Első autónak nagy lesz neked hacsak nem kubikos vagy,akkor muszáj.

Ütni vágni tökéletes,100 körül mennek beszarik veszel egy másikat

2015. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért valami fiatalabb autót is vehetnél, már ha azt veszem, hogy itt azért még kényelmsen lefolyik 8 liter benzin, mellé ha még kétüteműt veszel akkor az olaj is drága mulatság.
2015. jún. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Akkor inkább Lada samara vagy Skoda favorit. Megbízhatóbbak.
2015. jún. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
gondolom a "szakértőknek"akik itt magyaráznok hogy a két ütem,nem tűnt fel hogy 1.3as varnyúról van szó,ami már a négyütemű!!
2015. jún. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Mért fontos az hogy hányadik autó? Ha ez fér bele a keretbe és amúgy tetszik is, akkor hajrá!
2015. jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!