Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudnék autóba vadi új...

Lacika241 kérdése:

Hol tudnék autóba vadi új motort venni?

Figyelt kérdés
Mindenhol néztem de csak használtat ad ki vagy motort(2 kerekű) úgyhogy a válaszokat előre is köszönöm.:)
2015. jún. 28. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Maximum márkakereskedés vagy komolyabb szervíz tud ilyesmiben segíteni, viszont az árakra jobb felkászülni, még egy hétköznapi autóba sem olcsó mulatság egy gyári motor.
2015. jún. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Vadi újat csak márkaszervízben tesznek bele, ha az eredetit mindenképp cserélni kell. De az egy használt autó ára lesz. Ezért szoktak használt motort beépíteni.
2015. jún. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én abban sem vagyok biztos, hogy gyártanak e még régi tipusú motorokat, például régi adagolós VW féle 1.9 TDI. Szerintem ez úgy működik, hogy beviszed márkaszervizbe, kiveszik a motort, és elküldik a gyárba, hogy teljesen újitsák fel. De ez hónapokba telhet, és anyagilag olyan drága lenne, hogy olcsóbban kijössz, ha elmész Németbe, és veszel egy nyugdijas bácsitól egy 30-40 ezer km-es garázsban tartott autót (pedig általában ezeket aranyárban mérik).
2015. jún. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 veterán vas ***** válasza:

1. Manapság ritkán árulnak komplett gyári motorokat.

2.Ha -esetleg- mégis tudnál vásárolni, az autó árához képest nagyon drága lenne. Plusz a beszerelés lepapírozás, új műszaki vizsga..... :(


Inkább érdeklődj utána, hogy mi kell az eredeti motorba, és csak azokat cseréltesd. Értelmetlen dolog nagy pénzeket kiadni a még használható alkatrészekért.


/lakást is felújítani szoktak, nem újat venni..../ ;)

2015. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de én nem gyári motorra gondoltam hanem versenymotorok pl:HEMI tudom hogy drága de érdekelne nagyon.
2015. jún. 29. 12:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Pl. egy HEMI motorhoz gyakorlatilag új autót kell építened. A nagy teljesítményhez erősebb kaszni, futómű, fék szükséges és hozzá passzoló hajtáslánc is.
2015. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 veterán vas ***** válasza:
53%

Úgy tűnik Te is egy olyan unatkozó bohóc vagy, aki a kapott válaszok alapján alakítgatja a kérdéseit.

Ez elég aljas dolog azokkal szemben, akik tényleg azért írnak vissza, hogy a válaszaikkal segítsenek.

:(

2015. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Versenyportokat meg ne nézd, ott a pénz nem épp akadályozó tényező. Ott legyártatnak alkatrészeket ami kell, nem akadnak fenn ilyesmiket.
2015. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!